O nas

F1Parts to sklep, z częściami samochodowymi należący do spółki InterPol jest to jeden z najszybciej rozwijających się sklepów z częściami samochodowymi w polsce.
Wychodzimy naprzeciw potrzebom Klienta, który decyduje się na zakup produktów w naszym sklepie i w związku z tym możemy zaproponować najlepszą obsługę, wysoką jakość towarów oraz błyskawiczną realizację zamówień.

W naszym sklepie znajdziecie Państwo bogatą ofertę części do samochodów osobowych, dostawczych i sportowych. Posiadamy wyłącznie części wysokiej jakości, najlepszych producentów. Każdy oferowany przez nas produkt jest nowy, posiada oryginalne opakowanie i gwarancję. Wszystko w najlepszych cenach na rynku. Zapraszamy po błyskawiczne zakupy, z miłą profesjonalną obsługą.

F1Parts posiada własny magazyn, stosuje najnowsze rozwiązania logistyczne oraz informatyczne. Obsługę sklepu tworzą ludzie młodzi, energiczni, z dużym doświadczeniem w branży motoryzacyjnej i rynku części samochodowych. Zapewnia to najwyższą jakość usług.

Strona internetowa sklepu została specjalnie zaprojektowana tak, aby zapewnić intuicyjność i funkcjonalność dla użytkownika.
Przez sześć dni w tygodniu czynne są nasze linie telefoniczne, dostępne pod numerem 16 623 00 93 – na Państwa zgłoszenia czekają nasi pracownicy, którzy są do dyspozycji w kwestiach taki jak pomoc w doborze części.
Skontaktować się z nami można także poprzez adres e-mail interauto.hurt@wp.pl .

Serdecznie zapraszamy do składania zamówień w sklepie F1Parts, oferujemy najlepsze ceny w kraju.

 

 

F1PARTS   InterAuto   ProfiAuto   Serwis   Express